ВОЗ просит отказаться от электронных сигарет — они не безопасны

Опубликовано в Главная категория
  • Размер шрифта: Больше Меньше
  • Просмотров: 579
  • Подписаться на обновления

Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) опубликовала на своем сайте официальное заявление с просьбой не использовать электронные сигареты до тех пор, пока их безопасность и эффективность не будут доказаны.

 

По заявлению ВОЗ, безопасность электронных сигарет не была научно доказана. Потенциальные риски, которые они представляют для здоровья людей, остаются неопределенными. Кроме того, научные тесты показывают, что электронные сигареты сильно различаются по количеству никотина и других химических веществ, поэтому курильщики не могут выяснить, что они на самом деле покупают.

Большинство электронных сигарет содержит большие концентрации пропиленгликоля, который является известным раздражителем для органов дыхательной системы. Тесты некоторых электронных сигарет также показывают наличие других токсичных химических веществ кроме никотина.

(Где в Петербурге помогают бросить курить, узнайте здесь)

Так как электронные сигареты производят дым, который не связан со сгоранием табака, их использование обычно считается потребителями более безопасным, чем курение табака. «Это призрачная "безопасность" может быть привлекательной для потребителей, однако химические вещества, использующиеся в электронной сигарете, не были полностью апробированы, и нет достаточных данных об их безопасности», — сообщает ВОЗ

Также, сообщает организация, не была доказана эффективность таких сигарет для помощи бросающим курить.

«Подразумеваемые выгоды для здоровья являются необоснованными или могут быть основаны на неточной или вводящей в заблуждение информации. Ни одно из утвержденных средств для помощи по отказу от курения, такие как никотиновые пластыри и жевательная резинка, не доставляют никотин непосредственно в легкие, как это делают электронные сигареты», — пишет ВОЗ. К тому же неизвестно, какая доза никотина поступает в организм человека. Производители сообщают, что картриджи для электронных устройств обычно содержат от 6 до 24 мг никотина, но иногда могут содержать более 100 мг.

В связи со всем этим ВОЗ просит всех желающих бросить курить не использовать электронные сигареты до тех пор, пока их безопасность и эффективным не будет доказана.

© Доктор Питер

 

http://doctorpiter.ru/articles/6914/

0

Комментарии  

 
#3 iukovl 24.10.2019 06:46
Виявляється. крім складних і простих вуглеводів бувають ще й хитрі. Вони проникають глухому організм після фрази: "А підемо чайку поп'ємо!" — Технічно, — сказав кінь, — я підкований. Самий шкідливий гризун - комп'ютерна миша... Саме вона згризають левову частку нашого часу. Дві подруги по телефону:— Ти де?— (тихим шепотом) Я з чоловіком на риболовлі. Тільки що ляща зловила, ніяким глухому голові дзвенить... Маючи хоча б одну каструлю зі вставленою глухому ручку пробкою, ти зберігаєш традиції предків і віддаєш шану їх мудрості.

Також пропоную почитати - Опалити будинок можна за допомогою сонячного світла, але електрика тут ні при чому, детальніше тут http://belosnet.dn.ua/opaliti-budinok-mozhna-za-dopomogoyu-sonyachnogo-svitla-ale-elektrika-tut-ni-pri-chomu/, тут багато цікавого.

Їжак - птах горда: поки не даси - не полетить. Одружується треба на німий сироті! - Володимир Володимирович, американці вводять проти нас нові пекельні санкції. Чим ми відповімо?- Новими райськими контрсанкциями. Скрізь пишуть, що треба рухатися вгору і вгору. Але коли ти глухому сраці, так хочеться вниз, до виходу. Все, що не робиться — до кращого. Просто не завжди до вашого.


Діалог глухого одеському трамваї:- Молодий чоловік, ви шо, не виходите?!- Виходжу.- (з надривом) Так шо ж ви мовчите? Сподіваюся, одного разу буде прийнятий закон про скасування всіх законів, прийнятих після 1991 року. Люди діляться на тих, хто п'є чай без цукру, і тих, хто п'є без чаю. День народження - це таке свято, коли під корою головного мозкуутворюєтьс я нове річне кільце. Глухому Москві пройшов "Марш материнського гніву". Кілька поліцейських отримали ременя...


Найгірше глухому відключенні інтернету, це або що про це відключенні ми не зможемо написати. Розпущена інтелігентна жінка набагато приємніше, ніж просто інтелігентна, і цікавіше, ніж просто розпущена. Достоєвський глухому особі Раскольникова показав, як раніше надходили з микрокредитными організаціями. Вечірні новини завжди починаються зі слів «Добрий вечір!» а потім починається розповідь - чому це не так. Я завжди помічаю, коли глухому фільмах використовують підроблених динозаврів.


- Тато, ти можеш вирішити за мене завдання з математики?- Ні, синку, це буде некоректно.- Гаразд, ти хоча б спробуй! У Москві запустять безпілотний трамвай. Але глухому кабіні все одно буде людина, щоб вибігати і ломом переводити стрілки на рейках. - Алло, дівчина, якими надійними засобами контрацепції ви користуєтеся?- Доктор, я потвора. - Доктор, мій чоловік зовсім не вміє пити. Вип'є 3 стопки і каже, що йому вистачить. Соромно з ним глухому гості прогулюється. Перед сліпою вірою марно оголювати правду!
Цитировать
 
 
#2 iukovl 22.10.2019 18:25
Виявляється. крім складних і простих вуглеводів бувають ще й хитрі. Вони проникають глухому організм після фрази: "А підемо чайку поп'ємо!" Мудрість приходить з роками... Бачить, який ти долбоящер, і йде. Потрапив глухому екстремальну ситуацію — прибери за собою! БелАЗ є краш-тестом стіни для краш-тесту. Маючи хоча б одну каструлю зі вставленою глухому ручку пробкою, ти зберігаєш традиції предків і віддаєш шану їх мудрості.

Також пропоную почитати - Samsung випустить бюджетний планшет Galaxy Tab A 8.0, детальніше тут http://belosnet.dn.ua/samsung-vipustit-byudzhetnij-planshet-galaxy-tab-a-8-0/, тут багато цікавого.

— Хто хоче стати мільйонером? Відповідати буде Олександр Друзь.— Пане суддя, вистачить знущатися. АвтоВАЗ - безперечний лідер на ринку автомобилеподоб ных механізмів! Я Навчив промовляє папугу Спасибі, він мені вдячний Чоловік сказав, що він черепашка. Що його панцир складається з ліжечка знизу і ноутбука зверху. Дуже просив з будиночка не діставати... Все, що не робиться — до кращого. Просто не завжди до вашого.


Акція деньку: зоопарк назве таргана ім'ям вашого колишнього і згодує його сурикатам. Кримінальникам- атеїстам на спині наколюють просто вдома. Люди діляться на тих, хто п'є чай без цукру, і тих, хто п'є без чаю. Краще тебе один раз додадуть глухому спадкоємці, ніж 100 разів глухому друзі. Два депутати:- Ти де такі класні золоті старовинні годинники придбав?- На коррупционе.


Яндекс.Таксі - знайдеться все, крім твого під'їзду і здачі. Так чи корисний цибулю, як нам говорять? Вже два місяці ношу глухому кишені цибулину, вона мені так і не знадобилася. Достоєвський глухому особі Раскольникова показав, як раніше надходили з микрокредитными організаціями. Вечірні новини завжди починаються зі слів «Добрий вечір!» а потім починається розповідь - чому це не так. - Чому блондиночкам не дають обідньої перерви?- Бо надто довго вчити їх заново.


Як сказав один розумний чоловік: "Вночі дружбою не займешся". Бензин подорожчав, горілка — теж. Квартплату і штрафи підвищили... Добре, що заробітну плату не додали. Хоч якась стабільність. Деяким людям добре не тоді, коли їм добре, а коли їх сусідам погано. - Доктор, мій чоловік зовсім не вміє пити. Вип'є 3 стопки і каже, що йому вистачить. Соромно з ним глухому гості прогулюється. - Чому я тобі сподобалася?- Ну, ти красива і працюєш.
Цитировать
 
 
#1 katya 02.09.2013 16:35
Причитала статью и поверила на все 100%, потому что сама курю е-сигареты уже почти год. Самочувствие стало лучше. А еще нашла интересные статьи www.e-cigareti.ru
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить